Jarmark Bożonarodzeniowy

[vc_row][vc_column][ultimate_heading main_heading=”Jarmark Bożonarodzeniowy” main_heading_color=”#333333″ main_heading_font_size=”desktop:30px;”][/ultimate_heading][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]1 grudnia – 23 grudnia 2017 r.

Organizator: Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Miejsce: ul. Piotrkowska (od ul. Nawrot do ul. Tuwima) oraz pasaż Schillera.

Prawdziwy klimat świąt będzie można poczuć na ul. Piotrkowskiej już od 1 grudnia. Okolice pasażu Schillera rozbłysną bożonarodzeniowymi ozdobami i zapełnią się zapachami świątecznych potraw, gorącej czekolady i innych specjałów proponowanych na jarmarku.

Łodzianie będą też mogli skorzystać z szeregu atrakcji umieszczonych w wiosce św. Mikołaja, m.in.: z karuzeli weneckiej, zjeżdżalni „snowtubing” i anielskiego młyna. Będzie również romantyczny zakątek po jemiołą, a także klimatyczna muzyka. W czasie trwania jarmarku będzie można wziąć udział w licznych wydarzeniach towarzyszących.

Poszukujących tradycyjnych wyrobów świątecznych zapraszamy do stoisk oferujących delikatesy (bakalie, miody, słodycze, produkty cukiernicze), wyroby rękodzielnicze i artystyczne, akcesoria świąteczne (stroiki, ozdoby choinkowe, świece, obrusy) i kulinaria. Zakupy planować można w godz. 12.00-20.00 w dni powszednie oraz 12.00-21.00 w soboty i niedziele.

Wstęp wolny.

 

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]