Zapraszamy na koncert charytatywny “Razem z Ukrainą”.

20 marca, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się współorganizowany przez Łódzkie Centrum Wydarzeń wyjątkowy koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie jak najwyższej kwoty na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojone działania pomocowe. Emisja: 20 marca o 20:00 na antenie TVN oraz w Player.pl

Podczas koncertu “Razem z Ukrainą” na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią największe gwiazdy polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej. Wśród nich Vito Bambino, Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho. Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej muzyki. Do projektu włączyli się również wybitni polscy aktorzy – m.in. Andrzej Seweryn, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia.

„Razem z Ukrainą” to niezwykłe wydarzenie muzyczne zorganizowane w geście solidarności z osobami uciekającymi przed wojną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która od 2014 roku prowadzi stałą misję w Ukrainie. Minimalna cena biletu “cegiełki” to 20 zł. Podczas koncertu możliwe będzie wysyłanie specjalnych SMS-ów, które również zasilą zbiórkę funduszy. Wszyscy artyści zaangażowani w projekt zrzekli się honorariów.

Dyrektorem muzycznym koncertu jest Wojciech Urbański – kompozytor i producent, autor muzyki do filmów, seriali i słuchowisk. Koncepcja wydarzenia powstaje w porozumieniu z Anną Stavychenko, Dyrektorką Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej, przebywającą obecnie w Polsce. W składzie zespołu oraz chóru towarzyszącego występom na scenie znajdą się polscy oraz ukraińscy wykonawcy. Projekt realizowany jest również we współpracy z Teatrem Polskim w Warszawie.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Drzwi: 18:00

Start: 19:30

Miejsce: Atlas Arena, Łódź

BILETY – CEGIEŁKI

Going: https://goingapp.pl/selekcja/razem-z-ukraina

Eventim: https://eventim.pl/eventseries/razem-z-ukraina-3097380

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/razem-z-ukraina

Organizatorem wydarzenia jest agencja Follow The Step we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń. Partnerem telewizyjnym TVN Grupa Discovery. Transmisję koncertu będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze już 20 marca o 20:00.