Pierwszy Dzień Wiosny na Jarmarku Wiellkanocnym

[vc_row][vc_column][vc_column_text]PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Jarmark Wielkanocny na Piotrkowskiej

21 Marca, godz. 11:00

Pasaż Schillera, ul. Piotrkowska

 

 

Na wszystkich, którzy pojawią się na Piotrkowskiej czeka mnóstwo atrakcji, w tym:

 

  • Wybory najładniejszej Marzanny

Pierwszy Dzień Wiosny od lat w słowiańskiej tradycji to czas żegnania Zimy i witania Wiosny. Symbolem tej zmiany pór roku stało się topienie Marzanny. My jednak postanowiliśmy być mniej okrutni i nadejście Wiosny uczcimy wyborami najładniejszej Marzanny.

Nagrody – zgodnie z regulaminem dostępnym na miejscu imprezy, na naszym profilu Facebook oraz wysyłanym na życzenie – zarówno w kategorii indywidualnej jak i grupowej przyznamy na miejscu.

 

  • Spektakl Plenerowy “Podróż dookoła Świata z Piratami Kapitana Haka”, godz. 11.00.

To piracka podróż dookoła świata – ze szczególnym uwzględnieniem Wysp Wielkanocnych i panujących tam zwyczajów, pełna zabaw i konkursów dla całych rodzin. Chudy Jack, ostatni z żyjących jeszcze piratów Kapitana Haka odnajduje starą księgę pokładową i postanawia wraz z nową załogą i zebraną na widowni publicznością ruszyć w podróż po wszystkich kontynentach, w poszukiwaniu wielkiego skarbu Kapitana Haka. Na każdym z lądów piraci muszą wykonać pewne sprawności, tak aby przyspieszyć poszukiwania skarbów. W ten oto sposób pojawia się pretekst do wspaniałej, międzypokoleniowej zabawy dlatego też program obfituje w zabawy taneczne, łamigłówki, konkursy na najlepszy kostium i wykonanie piosenki oraz wiele, wiele innych atrakcji.

 

  • Konkursy, zabawy i animacje

Dla dzieci i rodziców przygotowaliśmy całe mnóstwo konkursów, zabaw i animacji, począwszy od tworzenia kwiatów z bibuły i układanie z nich kompozycji, poprzez malowanie twarzy i wróżenie z kart, a skończywszy na quizie świątecznym.

  • Wyjątkowe przedświąteczne zakupy

Nasi wystawcy jak co roku przygotowali dla wszystkich uczestników imprezy wyjątkowe świąteczne produkty, które wprowadzą na Piotrkowską świąteczną atmosferę.

 

Organizator: Jantom Art.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]