Teatralny Pasaż Róży: „Mój dzikus”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Teatralny Pasaż Róży: „Mój dzikus”

10 sierpnia

W piątkowe wieczory podwórko Piotrkowskiej 3 zmieni się w teatr w pełnym tego słowa znaczeniu. Wszystkie spektakle rozpoczną się o godz. 20:30.

Miejsce: Piotrkowska 3

 

Teatr: Kamienica

Obsada: Justyna Sieńczyłło

Reżyseria: Emilian Kamiński

 

„Mój dzikus” – OPIS:

„Mój Dzikus” to zabawny, miejscami wzruszający monolog współczesnej kobiety, wzbogacony dowcipnymi piosenkami. Spektakl w wykonaniu Justyny Sieńczyłło zrealizowano w nietypowej dla polskiej sceny teatralnej konwencji, one woman show, bazującej na żywym kontakcie z publicznością.

Sztuka jest komediowym monodramem, opisującym sprawy codzienne przedstawione z punktu widzenia kobiety. Bohaterka lekko i dowcipnie opowiada o nawykach, upodobaniach i słabościach swojego mężczyzny oraz o perypetiach i nieporozumieniach wynikających z odwiecznej „walki płci”.

Półtoragodzinne przedstawienie ubarwiono piosenkami napisanymi przez Jana Jakuba Należytego, a całość pozwala spojrzeć z dystansu i z komediowej strony na małżeńską codzienność.
Spektakl nie tylko dla kobiet…

 

Informacje o biletach[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6234″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]