Zakochaj się w Parku Miliona Świateł!

Od 11 lutego, Park Miliona Świateł zyska nową, walentynkową odsłonę. W nowych barwach i w atmosferze romantycznej muzyki będzie można wybrać się z ukochanym lub ukochaną na wyjątkowy spacer w najbardziej miłosnym miejscu w Łodzi.

Zaczarowana kraina Alicji w okresie Walentynkowym przywdzieje nowe barwy oraz zamieni się w najbardziej klimatyczne miejsce na spacery. W atmosferę miłości wprowadzi nostalgiczna muzyka Elvisa Presleya już od samego wejścia do parku. Nastrój miłosnych uniesień zbudują także utwory Cyndii Lauper, Louisa Armstronga czy Barry White’a. Park Miliona Świateł stanie się najbardziej romantycznym miejscem w Łodzi, obowiązkowym punktem na Walentynkowej mapie miasta. W bajecznym świecie Alicji, zakochani będą mogli odnaleźć się w zielonym labiryncie oraz przejść przez tunel czerwonych serc, a to wszystko przy klimatycznej nucie najbardziej romantycznych, światowych szlagierów.

Park Miliona Świateł to zdecydowanie najlepsze miejsce na randkę i niespodziankę dla ukochanej lub ukochanego! – mówi Piotr Kurzawa, z-ca dyrektora Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Nawet białe króliki Alicji, które są przewodnikami po Parku Miliona Świateł, otrzymają walentynkowe elementy świetlne w postaci ogromnych serc. Każdą parę zaprowadzą prosto do czarodziejskiego, romantycznego świata. Po długim spacerze, warto wstąpić na kawę lub gorącą czekoladę do kawiarni Palmiarnia lub Tubajki, które znajdują się w samym sercu Parku.

Nastrojowa i romantyczna odsłona Parku to także dobry powód na ponowne odwiedziny w nieco innym klimacie oraz idealny pomysł dla dzieci i rodziców na najbardziej rozświetlone ferie w mieście. Moc atrakcji i milion rozświetlonych wspomnień – gwarantowane.

Bilety są dostępne na: www.parkmilionaswiatel.pl oraz w kasach stacjonarnych Parku od 17:00 do 22:00.