Park Miliona Świateł w nowej odsłonie

Wkraczamy w nowe 600 lecie z nową baśnią i jej bohaterami. Trzecia edycja Parku Miliona Świateł w ten jubileuszowy rok 600 rocznicy nadania Łodzi praw miejskich zaskoczy nas całkiem nowym magicznym światem.

13 października otwieramy Park Miliona świateł! To już trzeci raz – jednak w tym roku w zupełnie nowej odsłonie. Najstarszy w Łodzi miejski park, czyli Park Źródliska zamieni się w  Krainę Królowej Śniegu. Polarne niedźwiedzie, renifery, lodowe pałace, skrzące się płatki śniegu — tego roku przyjadą do nas całkiem nieznane Łodzianom instalacje, dzięki którym powstała sceneria przeniesie nas z centrum Łodzi wprost na karty andersenowskiej powieści.

Park będzie czynny od 13 października 2023 do 3 marca 2024, codziennie, wyłączając jedynie 24 i 31 grudnia. Godziny, w których będzie można podziwiać piękną Krainę Królowej Śniegu pełną magii kolorowych świateł to 17:00-21:00.

Na miejscu codziennie w godzinach pracy parku do Państwa dyspozycji dostępna będzie kasa biletowa, jednak (UWAGA!) gorąco zachęcamy do kupna biletów za pomocą strony internetowej: https://parkmilionaswiatel.pl/bilety/lodz/