Stand-Up Piotrkowska (lipiec-sierpień)

Stand-Up Piotrkowska.

W ramach letniej sceny stand-up na Piotrkowskiej już od 2018 r. można zobaczyć najpopularniejszych polskich komików na żywo. Nie inaczej będzie w tym roku, a cykl „Stand-up Piotrkowska” 7 lipca znów powraca do Pasażu Rubinsteina, aby w każdy czwartek wakacji rozbawiać widownię zebraną w ogródkach znajdujących się tam lokali. W tym roku swoje programy zaprezentuje 9 komików, a całość poprowadzi dobrze znany fanom polskiego stand-up’u Adam Gajda. Start o g. 21.00. W razie niepogody, wydarzenie odbędzie się w Klubopiwiarni przy ul. Narutowicza 8/10.

Harmonogram:

  • 07 lipca – Wielkie otwarcie: Filip van der Brym & Rafał Sumowski.
  • 14 lipca – Paweł Chałupka.
  • 21 lipca – Mateusz Burkacki.
  • 28 lipca – Ewa Błachnio.
  • 04 sierpnia – Marta Łojek.
  • 11 sierpnia – Czarek Sikora.
  • 18 sierpnia – Bartosz Zalewski.
  • 25 sierpnia – Karol Kopiec.

WSTĘP WOLNY!

Poznaj naszych artystów:

Paweł Chałupka

Paweł Chałupka

Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Filip van der Brym

Filip van der Brym

Urodził się w Polsce, ale dorastał i studiował w USA oraz Holandii. Jego zrelaksowana osobowość sceniczna, połączona z przemyślanym materiałem, zadowoli nawet największych komediowych snobów. Inteligentny, momentami niepoważny, zawsze kochający zabawę, zabierze Cię ze sobą w podróż po komedii, by dać upust irytującym frustracjom.

Bartosz Zalewski

Bartosz Zalewski

Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Karol Kopiec

Stand-uper, improwizator, na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. O swoim programie pisze: “Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych. Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.”

Czarek Sikora

Czarek Sikora

Bardzo energiczny i przebojowy komik z Trójmiasta. Trudno go nie polubić, z łatwością wciągnie Cię w swój świat historii. Lubi wchodzić w kontakt z widownią, więc może nawet do Ciebie zagada, a na pewno rozbawi.

Ewa Błachnio

Ewa Błachnio

Pisze o sobie: Pytacie, co tam u mnie... No w porzo jest (…) Machnęłam dyplom "aktora dramatycznego", a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie - nie chcę zapeszać, ale czuję, że z wzajemnością... pisze, dzwoni, lajki wysyła... noo ślub lada dzień!

Marta Łojek

Marta Łojek

Nawrócona dresiara made in Gdańsk, rocznik 90, zwyciężczyni trzeciej edycji Roast Battle. Gada, co chce. W marcu zadebiutowała w sieci z 15-minutowym nagraniem "Stereotypiara”.

Rafał Sumowski

Rafał Sumowski

Dziecko stanu wojennego. Występami próbuje chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Przeważnie nieskutecznie. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają jego opis, odwdzięczając się za to pozbawionymi sensu, rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.

Mateusz Burkacki

Mateusz Burkacki

Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne o co walczy, to przychylność publiczności. Po wygraniu wszystkich konkursów dla komików w jakich brał udział, czyli jednym, porzucił świetną pracę w wielkiej międzynarodowej korporacji, bo jak sam twierdzi ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce". Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko żeby nie rozczarować publiczności.