Kultugranty 2020

Znamy wyniki naboru!

Łódzkie Centrum Wydarzeń uruchamia nabór do programu „Kultugranty 2.0”, który stanowi wsparcie działań sektora kreatywnego w Internecie. Program jest odpowiedzią na wyjątkową kreatywność łodzian i umiejętność adaptacji do zmieniającej się rzeczywistości spowodowanej pandemią koronawirusa. 

Dofinansowanie otrzymają najlepsze projekty kulturalne, których założeniem jest dostępność on-line. Pieniądze można wykorzystać na organizację warsztatów, przedstawień teatralnych, pokazów filmowych, wystaw, wydań publikacji, koncertów, spotkań autorskich, występów artystycznych, webinarów czy wirtualnych spacerów o charakterze kulturalnym.

Jeden laureat może otrzymać maksymalnie 5 tys. zł na realizację swojego pomysłu. Liczba projektów zrealizowanych w ramach Kultugrantów 2.0 nie jest ograniczona, ale zależy od jakości i wartości merytorycznej złożonych wniosków. Dofinansowane zostaną najwyżej ocenione projekty przez komisję złożoną z producentów wydarzeń, managerów kultury, dziennikarzy.

Wnioski mogą składać nie tylko fundacje i stowarzyszenia, ale również podmioty indywidualne, kreatywni twórcy, którzy realizują inicjatywy artystyczne na terenie Łodzi. 


 

 Pliki do pobrania

Regulamin

Karta oceny

Ważne informację

Skład komisji konkursowej

Pytania i odpowiedzi

Wyniki naboru