Julia Wieniawa, Szczyl, Karaś/Rogucki – LETNISKO po raz trzeci na Księżym Młynie

Po raz trzeci na Księżym Młynie w Łodzi, wybrzmi Letnisko. Na letniej scenie zagrają najciekawsi artyści polskiej sceny koncertowej. Cykl startuje 1 lipca i kończy się 26 sierpnia. Plenerową scenę otworzy Szczyl, a zamknie wyjątkowy duet Karaś Rogucki.  

„W zielonym, urokliwym zakątku Łodzi, korzystając z naturalnej scenografii po raz trzeci już tworzymy kameralną i intymną scenę koncertową, na której zagra plejada wyjątkowych gwiazd polskiej sceny muzycznej”.

Księży Młyn dostaje nowe życie. Pofabryczna perła łódzkiej architektury znów wypełni się gwarem i muzyką. Line-up kierowany jest do ludzi w każdym wieku, spragnionych spotkania z artystami na żywo w niebanalnej przestrzeni. Księży Młyn tego lata stanie się najbardziej klimatycznym punktem miasta.

Podczas wydarzenia spotka się jazz z hip hopem, pop, muzyka alternatywna oraz elektronika. Wśród ogłoszonych artystów cyklu znajdują się: Szczyl, Julia Wieniawa, Brodka, Mery Spolsky, Daria ze Śląska, duet LXS (Steez i Lena Osińska), Kinny Zimmer oraz Karaś/Rogucki.

Bilety, w cenie od 69 do 79 zł dostępne na stronie – kliknij