Nabór na praktyki

Praktykant poszukiwany…

Kochasz Łódź? Bywasz na Piotrkowskiej? Nie jest Ci obca oferta kulturalna naszego miasta? Jeśli chcesz się zaangażować w powstanie mobilnej aplikacji „Piotrkowska”, dołącz do Łódzkiego Centrum Wydarzeń na praktyki.

Aplikacja „Piotrkowska” – projekt współtworzony przez Liki Mobile Solutions i Łódzkie Centrum Wydarzeń – to mobilny przewodnik po najdłuższej ulicy handlowej w Europie. Tworzymy bogatą bazę przedsięwzięć wzdłuż ponad dwukilometrowego odcinka ul. Piotrkowskiej. Podstawą aplikacji będzie mapa, na której znajdą się wszystkie sklepy, kawiarnie, puby i biura. Jej innowacyjny interface pozwoli na szybkie i proste znalezienie konkretnego miejsca.

W związku z intensywnymi pracami nad narzędziem, Łódzkie Centrum Wydarzeń poszukuje energicznych, zaangażowanych praktykantów. Ich zadaniem będzie tworzenie bazy wszystkich działalności, uzupełnianie aplikacji, a w kolejnym etapie – czuwanie nad jej aktualnością i poprawnym funkcjonowaniem oraz współtworzenie strategii promocji aplikacji.

Oczekiwania:
Biegła obsługa programu Microsoft Office
Swobodne poruszanie się w internecie
Zainteresowanie tematyką miejską (czyt. łódzką)
Znajomość przestrzeni ulicy Piotrkowskiej
Sumienność i terminowość
Doskonała znajomość języka polskiego
Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywana pracę
Status studenta (wiek do 30 lat) i dyspozycyjność w godzinach pracy ŁCW (8.00 – 16.00)

Oferujemy:
Zdobycie doświadczenia przy współtworzeniu innowacyjnego, mobilnego projektu
Wsparcie doświadczonego Zespołu Ulicy Piotrkowskiej
Zdobycie doświadczenia w pracy w miejskiej instytucji kultury
Praktyka jest bezpłatna, ale ciekawa.

Jeśli sądzisz, że się nadajesz i chcesz się zaangażować w projekt, prześlij swoje CV (pdf, nie dłuższe niż 2 strony!) na adres biuro@lcw.lodz.pl do 5 kwietnia 2017 r.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli* o przetwarzaniu danych osobowych.

* Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 tj.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Łódzkie Centrum Wydarzeń ul. Piotrkowska 87, 90-423 Łódź – zwanym dalej „Administratorem Danych” w celu realizacji procesu rekrutacji. Jestem świadomy dobrowolności podania danych osobowych oraz przysługującego mi prawa dostępu do treści tych danych, możliwości ich poprawiania i bezpłatnego odwołania w każdym czasie udzielonej zgody.

Czytelny podpis: __________________ Data: _______________

„Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych w Łódzkim Centrum Wydarzeń ul. Piotrkowska 87, 90-423 Łódź w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:
Wyrażam zgodę dla Łódzkie Centrum Wydarzeń ul. Piotrkowska 87, 90-423 Łódź, na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922 tj.)

Czytelny podpis: __________________ Data: _______________