Wielki powrót Łódź Disco Fest 2022

Już 19.11 na deskach Atlas Areny wystąpią najwięksi artyści muzyki disco i disco polo, a wśród nich okrzyknięci królem i królową: Zenon Martyniuk i Shazza. Nie zabraknie również innych gwiazd wielkiego formatu, m.in. Classic, Weekend ,Power Play, Czadoman. Mig, Jorrgus, Maters, After Party, Extazy czy Szpilki.

 

Największe gwiazdy w Atlas Arena!

19 listopada na łódzkiej scenie wystąpią najwięksi artyści muzyki tanecznej. Poza wspomnianymi już gwiazdami takimi jak Shazza, Zenon Martyniuk oraz zespołami: Classic,Weekend, Power Play, Czadoman, Mig, Jorrgus, Masters, After Party, Extazy czy Szpilki, wystąpią również: Playboys, Exaited, Topky, Łobuzy, Weź nie pytaj, Iness, Skolim, PM, Baby Full, Toskańsky, Capitan Folk, Discoboys, Joker oraz Zbóje. Ceny biletów na koncert zaczynają się już od 69 zł, ale warto się pospieszyć, gdyż pula biletów jest ograniczona, a najlepsze miejsca na widowni, jak każdego roku, cieszą się wielkim powodzeniem. W sprzedaży znajdują się także ekskluzywne bilety na trybunie VIP gdzie oprócz posiłków i napoi goście będą mogli bawić się z DJ-em.

 

Patronat honorowy nad koncertem objęła Prezydent Łodzi – Hanna Zdanowska.

W związku z dużą popularnością Festiwalu sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

 

Wejście na teren Atlas Areny od 16.30, start koncertu 18.00.