ŚWIĄTECZNE DEKORACJE NA PIOTRKOWSKIEJ

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5449″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Inauguracja iluminacji: 1 grudnia, godz. 17.00 przy pl. Wolności.

Już wkrótce ulicę Piotrkowską rozświetli tysiąc świątecznych świateł, umilając Łodzianom spacery po głównej ulicy miasta. Iluminacje świąteczne przywiezie do Łodzi 5 tirów, a na początku przyszłego tygodnia 20 pracowników firmy rozpocznie ich montaż. W pierwszej kolejności ulicę ozdobią przywieszki oraz ozdoby latarniowe. Następnie miasto wzbogaci się o efektowne i przyjazne mediom społecznościowym dekoracje wolnostojące, w tym 3-metrowy fotel świętego Mikołaja razem z podnóżkiem oraz 4-metrowe świetlne bramy w kształcie gwiazd.

Pojawią się też będą dobrze już znane mieszkańcom, świetlne ozdoby, które doskonale prezentują się w świątecznych ujęciach – napis #KOCHAMŁÓDŹ przy zbiegu ulic Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego oraz kompozycja złożona z trzech bombek z siedziskiem przy Piotrkowskiej 30, czyli przed budynkiem „Magda”. Na koniec na placu Wolności zostanie ustawiona 21-metrowa świąteczna choinka. Zawisną na niej bombki w kolorach logo Łodzi, u podnóża choinki leżeć będą wielobarwnie rozświetlone prezenty.

Za świetlną przemianę Łodzi – projekt, wykonanie i montaż iluminacji odpowiada ponownie firma Multidekor, lider na rynku świątecznych dekoracji, która ma już na swoim koncie ponad tysiąc realizacji dla miast i galerii handlowych w całej Polsce i na świecie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”5449″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”5448″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”5450″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]